Över 3000 artiklar!
Nautiz X8

Nautiz X8
Försäljningen av Nautiz X8 har upphört eftersom Microsoft inte längre ger support på Windows Mobile och Windows Embedded Handheld. Leverantören hänvisar till Nautiz X81 som har Android som operativsystem.
Det går fortfarande att beställa tillbehören till Nautiz X8, se nedan.
Filter
Nautiz X4 UV film
Nautiz X8 UV-film LCD beskyttelse UV film, 1 stk
220V Bordlader 2 batterier
220V Bordlader 2 batterier Oplader 2 batterier samtidigt 220V adapter medfølger LED opladningsindikator lyser
Højkapacitetsbatteri (5200mAh)
Nautiz X8 højkapacitetsbatteri (5200mAh)
Dock & stangholder, komplet sæt
Dock & stangholder, komplet sæt Dette sæt inkluderer dock og stangholder. Passer til Nautiz X8. Stangholder: 25mm - 39mm Dock: Bredde 69...
Se alla detaljerNautiz X8 Stylus Pen
Nautiz X8 Stylus Pen Stylus pen og snor
Lang rækkevidde Bluetooth - Ekst. Cap
Lang rækkevidde Bluetooth - Forlænget hætte Denne udvidelse giver lang rækkevidde Bluetooth op til 300 meter til din Nautiz X8. Perfekt hvis du ...
Se alla detaljerNautiz X8 stangmontering
Nautiz X8 stangmontering Tillader tilt og rotation Kan bruges til både 1 tommer og 1,25 tommer stænger Designet til at forhindre stangkle...
Se alla detaljerHeadset Nautiz X4
Headset Nautiz X4 Headset der passer til Nautiz X1, X4 og X8
Beskyttelsesdæksel - Forlænget hætte
Beskyttelsesdæksel - Forlænget hætte Denne udvidede hætte giver dig mulighed for at tilpasse din Nautiz X8 med proprietær teknologi.
2D stregkodescanner - Ext. Cap
2D stregkodescanner - forlænget hætte Denne udvidelse giver mulighed for at bruge 2D stregkodescanner til din Nautiz X8. Perfekt til kurerer, la...
Se alla detaljerBeskyttelsesdæksel - Med vindue
Beskyttelsesdæksel - Forlænget hætte med vindue Denne udvidede hætte giver dig mulighed for at tilpasse din Nautiz X8 med proprietær teknologi. ...
Se alla detaljer12V biloplader
Nautiz X1/X4/X8 - 12V Biloplader Til tilslutning til køretøjets cigarettænderstik (12V) 1 x USB Micro B han, 1 m Udgang: 5V DC / 2,4A E...
Se alla detaljerKøretøjsbeslag til dock, Nautiz X8
Køretøjsbeslag til dock, Nautiz X8 Køretøjsbeslag til instrumentbræt. Passer til NX8-1003, NX5-2002, NX3-1002, NX1-1002. Ved bestilling oplys...
Se alla detaljerBilholder til dock med sugekop
Køretøjsdock til dock med sugekop, Nautiz X8 Køretøjsdock til vugge med sugekop til køretøjsholder NX8-1003 Universal løsning, der passer t...
Se alla detaljerNautiz X4/X8 USB-datakabel
Nautiz X4/X8 USB-datakabel USB-datakabel til dataoverførsel
220V direkte oplader til Nautiz X8
220V direkte oplader til Nautiz X8 Oplader til direkte tilslutning til Nautiz X8
Nautiz X8 lædertaske med låsebeslag
Nautiz X8 lædertaske med låsebeslag Stilfuldt lædertaske med låseanordning, fastgørelse i ryggen Åbning til display og taster
Nautiz X8 bæretaske, åben type
Nautiz X8 bæretaske, åben type
Passiv holder Nautix X8
Passiv dock Nautix X8 Passiv dock (ikke vugge) til montering. For eksempel i bilen.